Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це День мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити людство від руйнівного впливу радіації.

Зустріч із Пономаренком Олександром Валентиновичем, учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, засвідчила бажання молоді знати все про величні й трагічні сторінки історії своєї держави, пам'ятати й шанувати тих людей, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.