Приймаються юнаки та дівчата, які мають базову загальну середню освіту, не мають медичних обмежень за даними професіями і які досягнуть 18 років на день здачі державної кваліфікаційної атестації. Термін навчання – 3,5 року.

По закінченні терміну навчання випускникам присвоюється кваліфікація адміністратора, офіціанта – 4 розряду.

     

Приймаються юнаки та дівчата, які мають повну загальну середню освіту, не мають медичних обмежень за даними професіями і які досягнуть 18 років на день здачі державної кваліфікаційної атестації. Термін навчання – 1,5 року.

По закінченні терміну навчання випускникам присвоюється кваліфікація монтажник гіпсокартонних конструкцій 4 розряду та маляр 3 розряду.

 

  1. 1 Прийом слухачів на професійно-технічне навчання або підвищення кваліфікації здійснюється шляхом проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок відповідно до статті 14 Закону України «Про професійно-технічну освіту».
  2. 2По закінченню Ліцею з 3-річним терміном навчання випускники отримують атестат про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника. По закінченню ліцею з 1,5-річним терміном навчання випускники отримують диплом кваліфікованого робітника. За особливі успіхи у навчанні випускники можуть бути нагородженими золотою або срібною медалями та отримати диплом з відзнакою.
  3. 3Форма навчання в Ліцеї денна, відповідні завдання кожної професії і спеціальності визначаються навчальними планами і програмами.

1303460775 yuu   33766474

Приймаються  юнаки та дівчата, які мають базову загальну середню освіту, не мають медичних обмежень за даними професіями. Ліцензований обсяг прийому – 35 осіб,  термін навчання – 3 роки.

По закінченні терміну навчання випускникам присвоюється кваліфікація Муляр 3 розряду, Штукатур 3 розряду, Лицювальник-плиточник 3 розряду.

Освітньо-кваліфікаційна характеристика випускника професійно-технічного навчального закладу

 (підприємства, установи та організації, що здійснюють підготовку кваліфікованих робітників)

Детальніше:Муляр 3 розряду, штукатур 3 розряду, лицювальник-плиточник 3 розряду

Трактористи машиністи під час заняття   nissan qashqai r 036

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2»)(код – 8331); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 4 розряду (код – 7233); водій автотранспортних засобів (категорія «С») (код – 8322).

 

Приймаються юнаки, які мають базову загальну середню освіту, не мають медичних обмежень за даними професіями і які досягнуть 18 років на день здачі державної кваліфікаційної атестації. Термін навчання – 3 роки, ліцензійний обсяг 30 осіб.

По закінченні терміну навчання випускники отримують посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2»), посвідчення водія автотранспортних засобів (категорія «С»), присвоюється кваліфікація Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 4 розряду

      

 

 

 

 

 

 

 Приймаються юнаки, які мають базову загальну середню освіту, не мають медичних обмежень за даними професіями і які досягнуть 18 років на день здачі державної кваліфікаційної атестації. Термін навчання – 1,5 року.

По закінченні терміну навчання випускники отримують посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва (категорія «А1», «А2»), посвідчення водія автотранспортних засобів (категорія «С»). Присвоюється кваліфікація слюсар з ремонту автомобілів 2 розряду.