16032008

Владислав Лукашенко, випускник ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- Ліцей... Знайоме і близьке мені місце. Саме тут я провів 3 кращі роки. У ліцеї я вивчив комп'ютер, освоїв інформаційні технології. Для цього тут створена відповідна навчальна база: для ліцеїстів повністю укомплектований комп'ютерний клас для полегшеного оволодіння комп'ютерною грамотою.

Ліцей  це серйозна підготовка до студентського життя. І найголовніше - тут панує атмосфера щирого, емоційного спілкування та родинного тепла. 

 16032007

Ілона Драченко, випускниця ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- У моїй пам'яті назавжди залишаться ті три роки, які я навчалася в ліцеї. Для мене він став другою домівкою. Саме тут я зрозуміла, що успіху можна досягти завдяки власним зусиллям, наполегливості. Я завжди пам'ятатиму ту атмосферу, яка панувала в нашій групі, ту теплоту, яку отримала від друзів і викладачів. На мою думку, ліцей - це міцний фундамент для самостійного життя.

 16032002

Cофія Марусіч, учениця ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- Мені дуже подобається навчатися у ліцеї. Я люблю його за те, що на мене тут завжди чекають і радіють моїм успіхам. Якби не склалось подальше наше життя, я вважаю, що кожен із теплотою та любов’ю згадуватиме про найкращі дні навчання у ліцеї, сповнені радості і щастя.

 16032003

Денис Мацак, випускник ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- Перший, другий, третій… Ось так зовсім непомітно для мене збігли три роки навчання у ліцеї. Але я й досі пам’ятаю день, коли вперше переступив поріг навчального закладу. Тут я здобув величезний досвід та багато друзів, з якими підтримую зв'язок і по цей час.

Щиро вірю, – нам все вдасться і ми з гордістю будемо казати: «Ми – випускники Лисянського ПАЛ!»

16032004

Леся Атаманюк, учениця ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- Цього літа я вступила до Лисянського ліцею. І це, я вважаю, дуже оптимальний для мене крок. Тут дають можливість не лише розвиватися, а й готові підтримати під час життєвих труднощів.

16032005

Олександра Страшок, випускниця ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- Це були найкращі три роки, веселі та неповторні. Викладачі і майстри доступно та цікаво навчають. Ліцей допоміг з подальшим працевлаштуванням. На даний час паралельно навчаюся у Вузі. Отримана професія дає непоганий заробіток на життя.

16032006

Михайло Гантух, учень ДНЗ “Лисянський ПАЛ”:

- Мої перші враження, це привітні люди, чудовий спортзал, величезна матеріальна база на полігоні та в навчальному корпусі, яка необхідна для здобування професії. А ще, серйозний директор, який тримає слово. Своїми перемогами зобов'язаний висококваліфікованим майстрам за надання можливості навчання на сучасній техніці.

 

Погорілий Володимир Григорович народився 01 лютого 1980 року в селі Семенівка Лисянського району. По закінченні 9 класів Погибляцької середньої школи з 1995 по 1998 рік навчався в Лисянському ПТУ- 32, де здобув фах тракториста- машиніста категорії "С", "В", "С" та слюсаря третього розряду. Пізніше закінчив Городищенський агроколедж.
З 2015 по 2018 рік навчався в Міжрегіональній Академії управління персоналом.
Сьогодні Погорілий В. Г. очолює фермерське господарство"Лісовик", депутат Лисянської ОТГ.
Завжди підтримує свій навчальний заклад, надає можливість здобувачам освіти проходити виробничу практику, допомагає їм у працевлаштуванні.
Відвідуючи ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей", завжди наголошує на правильності обраної професії, ролі навчального закладу у формуванні професійних компетентностей, із вдячністю говорить про своїх викладачів та майстрів виробничого навчання.

 Погорілий