Осіння толока для ДНЗ "Лисянський ПАЛ" - пора традиційного прибирання та облаштування території закладу освіти.
Цьогоріч здобувачі освіти разом з майстрами виробничого навчання та класними керівниками швидко та якісно прибрали територію закладу, а ще - розпочали втілювати ліцейний проєкт зі створення зеленої зони та алеї Слави, висадивши понад 60 декоративних зелених кущів та дерев.
Особлива подяка за участь та реальну допомогу місцевому підприємцю Науменку Валерію Михайловичу.
толока

У ДНЗ ,, Лисянський ПАЛ" продовжується збір коштів для реалізації Соціального освітнього проєкту ДНЗ ,, Лисянський професійний аграрний ліцей ,,Світ краси". Родина приватних підприємців Юрія та Світлани Вовкодав підтримали і взяли участь в акції зі збору коштів для реалізації проекту. З кожним благодійним внеском ми стаємо все ближче до успішної реалізації проекту.2005214

Колектив ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" 20 травня в ювілейний День вишиванки за традицією на своїх робочих місцях в українських вишиванках.
Етнічний день, день вишиванки - це ще одна можливість перейнятися гордістю за свій народ, його історію й культуру. Усім українцям в цей день зичимо оптимізму, впевненості, нових перемог і досягнень.

 2105212

На клопотання Лисянської дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Корінь Христині, учениці
ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей", присвоєно "Перший спортивний розряд" з боксу.
Вітаємо Христину і бажаємо нових перемог!Корінь Христя ава