У ДНЗ ,, Лисянський ПАЛ" продовжується збір коштів для реалізації Соціального освітнього проєкту ДНЗ ,, Лисянський професійний аграрний ліцей ,,Світ краси". Родина приватних підприємців Юрія та Світлани Вовкодав підтримали і взяли участь в акції зі збору коштів для реалізації проекту. З кожним благодійним внеском ми стаємо все ближче до успішної реалізації проекту.2005214

Колектив ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" 20 травня в ювілейний День вишиванки за традицією на своїх робочих місцях в українських вишиванках.
Етнічний день, день вишиванки - це ще одна можливість перейнятися гордістю за свій народ, його історію й культуру. Усім українцям в цей день зичимо оптимізму, впевненості, нових перемог і досягнень.

 2105212

На клопотання Лисянської дитячо-юнацької спортивної школи "Колос" Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Корінь Христині, учениці
ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей", присвоєно "Перший спортивний розряд" з боксу.
Вітаємо Христину і бажаємо нових перемог!Корінь Христя ава
ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" (художній керівник Шевченко Олена Володимирівна)
взяла участь в Spring life Festival 2021 і виборола 3 місце.
Вітаємо Бойко Анну, Бурмаку Галину, Лелеченко Лілію, Анісімову Діану, Вдовиченко Віту і їх художнього керівника з перемогою.
Успіхів, натхнення і творчих злетів Вам!1905212.jpg