Микитенко аваМикитенко Оксана Олександрівна- (1994 р.н), закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (2016р.), за спеціальністю ''Мова і література (німецька)" та здобула кваліфікацію філолога, вчителя німецької і англійської мов та зарубіжної літератури. Викладач іноземної мови. Працює з 2020 року.

Чибиряк аваЧибиряк Віталій Володимирович (1990 р.н). Закінчив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (2012) за спеціальністю - "Вчитель географії, біології та краєзнавчо-туристична робота".
У закладі працює з 2020 року

Любоємський аваЛюбоємський Сергій Степанович (1985 р. н.) закінчив Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини (2007 р.) за спеціальністю «Вчитель історії та правознавства». Методист, викладач історії. Працює в закладі з 2020 року.

Пепчук ава

 

Пепчук Оксана Ярославівна (1975 р.н.)

Викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Закінчила Черкаський державний університет ім. Б.Хмельницького, 1998р. за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури та зарубіжної літератури». Працює у навчальному закладі з 1998року.

Адреса особистого сайту http://vykladachukrayinckoyi.jimdo.com/

Панасовський аваПанасовський Ігор Вікторович(1975 р.н.) Закінчив Національний аграрний університет (1997) за спеціальністю – "Інженер-механік, факультет "Механізація сільськогосподарського господарства". Викладач спецдисциплін автотранспортного та сільськогосподарського напрямків. Працює в закладі з 2001 року.