Для вирішення статутних завдань навчальний заклад має:

-   типовий навчальний корпус потужністю на 360 місць,

-   їдальню на 150 посадкових місць,

-   гуртожиток на 120 місць,

-   інформаційно-ресурсний центр,

-   спортзал,

-   18 навчальних кабінетів зі спеціальних та загальноосвітніх предметів;

-   лабораторії для вивчення автомобільних та тракторних двигунів, тракторів та автомобілів

-   слюсарну майстерню – 60 кв.м,  

-   будівельну майстерню - 60 кв.м,

-   навчальний полігон,

-   навчальне господарство із загальною площею земельних угідь 232 га., в тому числі 181 га орної землі.

-   відповідну техніку для обробітку земельної площі та навчання трактористів-машиністів (трактори – 27 одиниць, в тому числі: 11 гусеничних та 16 колісних; комбайни зернозбиральні – 4, плуги тракторні – 7, культиватори – 8, сівалки – 6, машини для внесення мінеральних добрив – 2, машини для внесення органічних добрив – 2, машини для очистки насіння – 3, машини для хімічного захисту рослин – 1, інші с/г машини та знаряддя – 13, машини та обладнання для тваринницьких ферм – 3, машини для меліоративних робіт – 1).

Для підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «В», «С1», «С» є:

-   автомобілі – 11, в тому числі: вантажні (обладнані подвійним керуванням) – 6, легкові (обладнані подвійним керуванням) – 4, автобус - 1)

Для практичного навчання та оволодіння навичками обладнано:

-   автодром – 1000 кв.м,      

-   трактородром – 5000 кв.м.

Загальна площа приміщень становить 13808 м2, у тому числі для навчальних цілей 2568 м2, що з розрахунку на одного учня дорівнює 8,5 м2.

Керівні та педагогічні працівники за освітою, фаховою відповідністю, рівнем кваліфікації відповідають займаним посадам відповідно до вимог керівних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей».

Для підготовки кваліфікованих робітників в ліцеї працює 44 педагогічних працівники, в тому числі майстри виробничого навчання – 19 осіб, викладачі – 15 осіб (із них 7 викладачів професійно-технічного циклу).

Наявна кількість викладачів, майстрів виробничого навчання та їх кваліфікаційний рівень забезпечують якісну підготовку учнів відповідно до навчальних планів та програм.

З метою впровадження інноваційних технологій у сільському господарстві, забезпечення практичної підготовки учнів державних професійно-технічних навчальних закладів, а також підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації фахівців підприємств сільського господарства та стажування майстрів виробничого навчання і викладачів професійно-теоретичної підготовки професійно-технічних навчальних закладів регіону функціонує навчально-виробничий комплекс «Сучасний фермер».

За період роботи навчально-виробничого комплексу (з 2008 року) навчання по вивченнюінноваційних технологій у сільському господарстві пройшли 601 особа.

ДНЗ «ЛПАЛ» тісно співпрацює з Німецьким Аграрним Центром в Україні (с. Поташ Маньківського району), де слухачі курсів мають можливість ознайомитися з агротехнологіями по вирощуванню сількогосподарських культур технікою німецького виробника.

Навчальний заклад співпрацює з науково-виробничою фірмою «Урожай»: укладено договір про співробітництво. Учні ліцею проходять  оплачувану переддипломну виробничу практику з подальшим працевлаштуванням.

ДНЗ «ЛПАЛ» має умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особивими освітніми потребами( пандус).

 

Attachments:
Download this file (ФОТО.pdf)ФОТО.pdf[ ]3771 kB