При проведенні виховної роботи увага звертається на спільну роботу класних керівників, майстрів виробничого навчання, вихователя, батьків; роботу з дітьми-сиротами, дітьми, схильними до правопорушень, дітей з неблагополучних сімей.

Основним завданням нашого навчального закладу є: не лише підготувати фахівців належного професійного рівня, а й відповідно, вихованих громадян, які мають почуття патріотизму, усвідомлюють свої права й свободи, поважають Конституцію України, традиції, звичаї українського народу, його культуру, в яких уже сформовані національні світоглядні позиції і переконання.

Щоб виховати таких людей, потрібні роки послідовної та цілеспрямованої роботи. Над цим працює весь педагогічних колектив нашого навчального закладу.

Проблема формування справжнього громадянина – одна з найважливіших проблем, що стоять перед нашим навчальним закладом.

В нашому ліцеї основним напрямком виховної роботи є учнівське самоврядування – це спосіб, принцип організації учнівського колективу, що забезпечує комплексний виховний вплив на учнів. Найвищим органом являється учнівський комітет, до складу якого входять 7 центрів: центр культури і дозвілля, центр праці та порядку, центр освіти і науки, центр спорту, туризму та охорони життя, прес-центр, шефський центр, еко-центр.

дозвілля 1дозвілля 2дозвілля 3дозвілля 4дозвілля 5дозвілля 6дозвілля 7дозвілля 9