Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Відбулося чергове засідання методичного об'єднання класних керівників ДНЗ "Лисянський ПАЛ".
Освітяни взяли активну участь в обговоренні питання щодо організації профорієнтаційної роботи закладу.
Сформовано ключові тези для реалізації профорієнтаційних заходів на лютий - червень 2023 року з метою звернення уваги та зацікавлення учнів загальноосвітніх закладів та їх батьків на переваги отримання професійної освіти у нашому закладі.
0102231
Детальніше:Працює методичне об'єднання класних керівників
Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо Героїв Крут. 105 років тому юні добровольці разом із українськими вояками зупинили на кілька днів наступ більшовиків на Київ. У ці дні тривали переговори між УНР та країнами Четвертого союзу щодо мирного договору. І 9 лютого 1918 року був підписаний документ, що визнав незалежність Української Народної Республіки і став підставою для надання військової допомоги Україні у відбитті російської агресії.
Сьогодні ми знову маємо подолати російського ворога. Саме про це говорив зі здобувачами освіти ДНЗ ""Лисянський ПАЛ" на годинах історичної пам'яті викладач історії Любоємський С.С..
Ми маємо разом наближати Перемогу у пам'ять про героїв, які боролись за державність і незалежність України.2901231
Детальніше:Їх називають першими кіборгами...
27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби зі всіма формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.
Здобувачі освіти ДНЗ "Лисянський ПАЛ" цього дня мали можливість ознайомитися з інформативними матеріалами, переглянути відео презентацію про Голокост, які для них підготував викладач історії Любоємський С.С.2701231
Детальніше:Голокост: правда, пам'ять і біль

Здобувачі освіти ДНЗ "Лисянський ПАЛ" приєднуються до обласного відеопроекту "Капсула часу з посланням у майбутнє"
#капсула_часу

#ОЦТКіЕ_Черкаси

https://youtu.be/wCeGptocWRk

22 січня 1919 року - день, який ввійшов в історію українського народу як ствердження сили і міці народу у віковічному прагненні єдності на шляху до найвищої цінності - Свободи.
Історичні години пам'яті, приурочені Дню Соборності України, проведені викладачем історії Любоємським С. С. та класними керівниками навчальних груп ліцею, вкотре наповнили серця здобувачів освіти любов'ю й гордістю до своєї землі та народу, який і сьогодні відстоює й боронить найвищі цінності своєї держави, наближаючи Перемогу і Мир 🇺🇦

2201231

Детальніше:ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ