Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Черкаській області у ДНЗ "Лисянський ПАЛ" викладачем комп'ютерних технологій Овчар Ю. В. було організовано й проведено разом із здобувачами освіти Тиждень цифрової освіти.
Успішно справилися із завданнями учасники проєкту "Кібербезпека", презентуючи пам'ятку "Як захистити себе в Інтернеті".
Дайджест комп'ютерної грамотності та калейдоскоп комп'ютерних інновацій об'єднали ліцеїстів у прагненні оволодіти навичками ефективного та безпечного використання сучасних цифрових технологій в особистісному та професійному житті.
2302241
Детальніше:Тиждень цифрової освіти у ліцеї

2102245

У День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності, викладачем історії Любоємським С.С. було проведено для здобувачів освіти години історичної пам'яті.
Члени учнівського самоврядування закладу освіти долучилися до "тихої" акції "Ангели пам'яті", яка уже десять років поспіль проходить в усьому світі, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні і всього Небесного воїнства.
2102241
Детальніше:Вшанували Героїв Небесної Сотні
Державний герб України - це один із чотирьох офіційних символів поряд з Прапором, Гімном і Конституцією.
19 лютого 2024 року виповнюється 32 роки від дня затвердження Державного герба України.
Як державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений Постановою Верховної ради України 1992 року. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті - національний символ українців часів визвольних змагань ХХ століття.
Про це та ще про історію, трактування символу говорили на виховній годині здобувачі освіти 12 групи із класним керівником Вовкотрубом О.О..
А викладач історії закладу освіти Любоємський С.С. запросив ліцеїстів до відео лекторію.
2002245
Детальніше:День Державного герба України