Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Художня література й кіномистецтво з часу їх існування завжди були яскравим виразником життя народу.

Напевно, тому, що письменникам, режисерам й акторам дано по-особливому відчувати й передавати людські радощі і біль, втіху й страждання.

Під час спілкування із здобувачами освіти ДНЗ"Лисянський ПАЛ" з нагоди

відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС провідний бібліотекар ліцею Тихолоз К.О. та бібліотекар Центральної публічної бібліотеки Петренко В.М. презентували книжкову виставку "Чорнобильська трагедія- пекучий слід на землі".

Перегляд фільму про тих, кого сьогодні називаємо героями-рятівниками, змусив учасників зустрічі задуматися про цінність життя, значимість у ньому людей, які є прикладом мужності та героїзму.