Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Хто не був на вечорницях у ДНЗ "Лисянський ПАЛ", той не знає нічого про українські андріївські вечорниці.
Парубоцькі розваги, дівочі ворожіння, веселощі, жарти і пісні, кусання калити, частування усіх варениками з капустою - все це було по-справжньому щиро й радісно.
Цього вечора об'єдналися досвід, талант і щедрість організаторів свята: бібліотекаря ліцею Тихолоз К.О., вихователя гуртожитку Сікаленко О.В.,
постійна підтримка коменданта гуртожитку Сухоярської Н.В. та молодечий запал учасників свята.
День пам'яті одного з дванадцяти апостолів Христа Андрія Первозваного в народі зветься Калитою. Відтворення українських звичаїв хлопцями й дівчатами цього вечора мало особливу енергетику, адже сьогоднішні андріївські вечорниці вкотре довели унікальність і неповторність багатющої скарбниці звичаїв та обрядів українського народу.