Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

02 листопада учасники літературно-драматичної студії “Світлиця” представили літературно-музичну композицію «За Україну, за її мову!..». Сергій Дзембовський (11 гр.) та Діана Михайлова (13 гр.) розповіли про силу і красу слова, про тернистий шлях рідної мови, про лінгвоцид, якого зазнала наша мова, про поезію і пісню, про важливість знати українську і говорити нею.
Справжнім відкриттям для присутніх стали талановиті першокурсниці Ліза Біляєва (11 гр), Анастасія Склярук(13 гр.) та Анастасія Рєзанцева (ТУ-1 (ПС). У їх виконанні прозвучали пісні “Лелека” (МамаРіка, Яктак), «Ой говорила мені мамо» (Зеленоока), «Моя країна» (Ярмак), «У мене немає дому» (“Один в каное”) «У нашому серці» (Адріана), “Вітрила” (Меловін), «Стефанія» (Калуш).
Є різниця, якою мовою говориш, яку музику слухаєш, - запевнили учасники заходу і зацитували слова Оксани Забужко: «Українська … - це мова, за яку розстрілювали, як у Києві 1918 так і в Донецьку 2014 року. І те, що в цих умовах найменшого сприяння – ця мова не просто вижила і збереглася, а створила прекрасну літературу… - це показник того, що це надзвичайно сильна і потужна мова. Мова за якою, щоб там не було – майбутнє. Не бійтесь говорити українською. Думайте про майбутнє»
Запланований захід “Музична перерва «Слухаймо українську музику!» , де усі охочі повинні були представити свої музичні уподобання, несподівано з легкої руки талановитих співочих студійців трансформувався у “Співаймо українською: вільний мікрофон”. Прозвучали композиції Христини Соловій, Дмитра Асафатова, Артема Пивоваров і Дорофеєвої, Яктака, Ярмака, гуртів“Бумбокс”, “Океан Ельзи” та багатьох інших сучасних виконавців. Так яскраво завершився Тиждень української писемності та мови.
0211231
02112320211233021123402112350211236