Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Всеукраїнський тиждень професійної освіти 2023.
ДНЗ "Лисянський ПАЛ".
День 3.
День роботодавців.
Інформаційний калейдоскоп: обговорення основних тез круглого столу "Розвиток людського капіталу в Україні: погляд роботодавців"
Інформаційний дайджест (вебінар "Від професійного стандарту до кваліфікаційного центру": https://us02web.zoom.us/j/85683983307...
T09)
Продовжується успішна співпраця ДНЗ "Лисянський ПАЛ" із потенційними роботодавцями, що є запорукою офіційного працевлаштування випускників ліцею.
Проходження виробничої практики здобувачів освіти, які навчаються за спеціальністю "Плодоовочівник.Садовод", на Уманському тепличному комбінаті,
здобувачів освіти ліцею, що опановують спеціальність "Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії "А1", "А2"); слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 4 розряду; водій автотранспортних засобів (категорія "С"), у товариствах ТОВ "НВФ "Урожай", у підприємців - аграріїв регіону, засвідчує високу конкурентоспроможність ліцеїстів з майбутнім працевлаштуванням після закінчення закладу освіти.
2505231
25052322505233