Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Солідарність і братерство у період війни демонструють уміння згуртуватись задля єдиної мети - перемогти. Одним із важливих завдань сьогодні є забезпечення продовольчої безпеки, яка передбачає систематичне поповнення запасів харчування громад. Налагоджена співпраця нашого навчального закладу з БО "БФ "МХП- ГРОМАДІ" засвідчує ефективність дружніх взаємовідносин, які реалізовуються в проектах, спрямованих на підтримку вимушено переміщених осіб, бійців ЗСУ.
1,5 га землі ДНЗ "Лисянський ПАЛ " засаджено сортовою картоплею голландської селекції, яку ліцей отримав від Фонду та ТОВ "НВФ Урожай", а 500 кг картоплі передано для харчування категорійних жителів громади.
Маємо переконливу віру, що майбутній урожай будемо збирати у мирні дні, і він за необхідності стане вагомим внеском у вирішенні продовольчих проблем.0605221

 0605222060522306052240605225