Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Сьогодні не свято 8 Березня, адже не так ми уявляли свято весни. 

Сьогодні ще один день, коли ми кажемо "дякую" нашим захисникам за новий ранок. Сьогодні ми вкотре із вдячністю звертаємося до кожного, хто допомагає нашим воїнам, зокрема, такі слова вдячності адресовані нашим жінкам. У кожного своя робота: хтось готує їсти бійцям, допомагає територіальній обороні, лікує хворих, облаштовує місця для переселенців. Нас так багато - сильних духом, мужніх, тих, кого не зламати.

Зі святом весни та зі словами вдячності до колективу Лисянського ПАЛ звернулися сьогодні особовий склад та рота охорони 2 відділу Звенигородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підприємці, родина Стецьких, директор ліцею Яцюк О.І., депутат Черкаської обласної ради Бабенко В. І..

Дякуємо кожному захиснику за сьогоднішній ранок.

Із вірою у перемогу та з молитвою до Господа.

Шануймося!