Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей", який по праву вважається одним із провідних державних навчальних закладів у системі профтехосвіти України, спрямовує свою діяльність на розширення можливостей для здобувачів освіти в оволодінні освітніми та професійними знаннями й навичками. Усі уже звикли до сучасного рівня навчально-освітнього процесу та виробничого навчання закладу. А матеріальне забезпечення усіх підрозділів навчального закладу - це гордість дружного колективу ліцею. Лисянський ПАЛ готує висококваліфікованих спеціалістів, формуючи життєву і фахову успішність своїх вихованців, для яких завжди прагне бути міцною стартовою платформою для успішної реалізації життєвих планів. Відповідно цьому професійному кредо відбулася зустріч випускників навчального закладу із викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Заступник декана агробіологічного факультету, доктор сільськогосподарських наук, професор Коваленко В.П. ознайомив учасників зустрічі із реальними можливостями, якими випускники ДНЗ "Лисянський ПАЛ" можуть скористатися, щоб вступити на державну (безкоштовну) форму навчання і здобути вищу освіту у НУБіП.
Із цікавістю хлопці й дівчата сприймали нформацію про університет, яку їм презентував Цизь О. М., доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України, а феєричні захоплюючі досліди від доцента Жили Р.С. не залишили байдужими нікого.
По завершенню зустрічі директор ДНЗ "Лисянський ПАЛ" Яцюк О.І. та представники Національного університету біоресурсів і природокористування України підписали договір про співробітництво та організацію взаємовідносин. А випускники Державного навчального закладу
"Лисянський професійний аграрний ліцей" отримали реальну унікальну можливість, щоб стати студентами вищого навчального закладу і навчатись за державним замовленням.