Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

У навчальному закладі предметні тижні - це завжди нова можливість для пізнання і творчості, для реалізації власного потенціалу та формування відповідальності за командну роботу.

Саме такі перспективи отримали здобувачі освіти під час проведення Тижня інформатики у ДНЗ "Лисянський ПАЛ". Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано.

Було проведено конкурс комп’ютерного малюнка, де призове місце здобув Кравець Станіслав, учень 11 групи, у брейн-рингу перемогу отримала група № 13, конкурс фотоколажу відзначився креативністю здобувачів освіти, перше місце - Пляшечко Дмитро, учень 13 групи.

Визначившись із пріоритетними формами роботи, викладач інформатики Овчар Ю.В., разом з ліцеїстами довели, що сучасний світ інформатики вартий захоплення, і кожен, хто готовий до відкриттів та креативності, може його пізнати.