Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

фото Головна      головне фото заміна

ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

У ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" відбулася інформаційна зустріч в межах Проєкту Партнерства #СпільноФонд, на яку було запрошено представників територіальних громад Лисянщини.
Із інформацією про Проєкт до учасників зустрічі звернулася фахівець із залучення міжнародних інвестицій Благодійного фонду "МХП - ГРОМАДІ" Катерина Лисиченко, яка ознайомила присутніх з етапами проекту, особливостями навчання, навела приклади успішних сучасних практик діяльності організацій в Україні та за кордоном.
Даний Проєкт націлений продемонструвати на практиці, що співпраця і спільне вирішення проблем має стати поштовхом до розвитку та створення платформи для взаємодії. МХП
2705212.jpg
2705213.jpg2705214.jpg2705215.jpg2705216.jpg