Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

фото Головна      головне фото заміна

ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

У ДНЗ ,, Лисянський професійний аграрний ліцей" ( директор Яцюк О. І.) за підтримки депутата обласної ради, директора ТОВ ,,Укрбентопром" Бабенка В. І., участі селищного голови Проценка А. П. відбулася зустріч приватних підприємців з нагоди приєднання до акції зі збору коштів для реалізації Соціального освітнього проєкту ДНЗ ,, Лисянський професійний аграрний ліцей ,,Світ краси".
До акції долучилися директор ФГ ,,Лісовик" Погорілий В Г., директор ПП ,,Агрофірма ,,Яблунівське" Головнич Є. В., директор ТОВ ,, Діалог" Невмиваний В В., директор ФГ ,,ПАМИЛА АГРО" Лобоцький П. В., директор ПП ,,Поліщук" Поліщук О. В..
Сьогоднішня зустріч - це ще один реальний крок на шляху успішної реалізації нашого проєкту.2605211
260521226052142605215