Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

фото Головна      головне фото заміна

ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Бібліотекою Лисянського ліцею проведено онлайн-конференцію з нагоди 150-річчя від дня народження Агатангела Кримського. Її учасниками стали учні навчального закладу.
Під час заходу йшла мова про непересічну постать Агатангела Кримського, видатного науковця, історика, мовознавця, письменника і перекладача, поліглота, одного із організаторів Академії наук України. Зокрема, мова йшла про значення Черкащини у житті науковця.
Довідково: Агатангел Кримський походив з вихрещених кримських татар. Народився на Волині у російськомовній родині, але став українофілом, який вважав, що ,,першою ознакою національності є мова...''

Ще більше інформації про науковця можна дізнатися у відеооролику за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=OK6m4wMdXW4&feature=emb_logo
Відео від Андрія Чернеги

1701211