Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Вони не можуть існувати без патріотизму. Адже знання історії та культури свого народу, почуття відповідальності за долю країни, готовність стати на захист держави в умовах сьогодення є основою національно - патріотичного виховання молоді, а відтак - патріотизму як основної складової світогляду кожного українця.
Викладач Захисту України Миколенко О.М. разом із класними керівниками організували здобувачів освіти на практичні тренінгові заняття з тактичної підготовки з вивчення зброї та тактичної медицини, які для них провели інструктори роти охорони Другого відділу Звенигородського РТЦК та СП.
Все буде Україна 🇺🇦
0606241

 060624306062440606245060624606062470606248