Державний навчальний заклад

"Лисянський професійний аграрний ліцей"

на головнуфотофінал

   ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" запрошує Вас на навчання для отримання повної загальної середньої освіти та оволодіння професіями. Навчально – виховний процес в ліцеї здійснюють досвідчені педагогічні працівники з повною вищою освітою. Навчальні кабінети і лабораторії професійного ліцею оснащені всім необхідним для повноцінного якісного навчання. Маємо гуртожиток для проживання учнів, які цього потребують.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Ментальне здоров'я - це про внутрішні ресурси, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам'ятаючи й про себе.
Ментальне здоров'я - це про щасливе життя.
Як навчитися жити щасливо, успішно та комфортно? На ці та інші питання, пов'язані з ментальним здоров'ям, шукали відповіді здобувачі освіти разом із класними керівниками під час годин спілкування, які проводилися в рамках "Місяця обізнаності про ментальне здоров'я". Метою тематичних заходів було сприяння формуванню культури піклування про ментальне здоров'я, розуміння та надання інструментів, які допоможуть дбати про свій внутрішній стан.