16.11.2017 справді феєрично завершився тиждень української мови. Літературно-драматична студія «Світлиця» представила драму-феєрію Лесі Українки «Лісова пісня».

Ролі виконували: Лукаш – Павло Хміль, Мавка -  Мар'яна Мякушкіна та Ілона Драченко, Дядько Лев  - Владислав Лукашенко, мати – Олександра Страшок, Килина – Наталія Січкар та ін.

Глядачів захопила ця, на перший погляд, казка про досконалий високий духовний  світ природи і недосконалий, приземлений, матеріальний світ людей. І змусила замислитися над вічними проблемами вже зовсім не казка, а драма про пошуки щастя, про кохання, зраду, самозраду  і найскладніший вибір між добром  і злом, високим мистецтвом і прагматичною буденністю.

На виставу до ліцею завітала Зарудняк Наталя Іванівна, викладач кафедри української літератури та українознавства факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Гостя висловила свої враження, зауважила, що в інтерпретації літературно-драматичної студії краси більше, ніж у самої Лесі Українки, бо Килина, й обидві Мавки, і Русалка, і навіть потерчата – красуні. Наостанок, Зарудняк Н.І. запросила наших студійців та випускників ліцею продовжити навчання в УДПУ та розвивати свій талант в університетському  театрі. 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=RikEgdhAYKk&feature=youtu.be

 DSC_0489.JPGDSC_0463.JPG