В рамках профорієнтації 19 грудня 2017 року літературно-драматична студія «Світлиця» під керівництвом О. Я. Пепчук та К. О. Тихолоз для учнів Дашуківської школи та мешканців села представила драму Лесі Українки «Лісова пісня».
Виступ відбувся у сільському клубі. Господарі почастували студійців бутербродами та чаєм з цукерками. Подякував за виставу сільський голова Білоус О. В.
Глядачі зачаровано спостерігали за дійством на сцені.
Ролі виконували:
Мавка – Ілона Драченко, Лукаш – Павло Хміль, Дядько Лев, Той що в скелі сидить – Владислав Лукашенко, Мати, Русалка Водяна – Олександра Страшок, Русалка Польова – Аліна Білоус, Килина – Наталія Січкар, Доля – Марина Олійник, Перелесник, Водяник, Куць – Ельдар Вертецький, Той, що греблі рве, Лісовик - Денис Мацак, Потерчата, Злидні – Ірина Остропольська, Анна Вдовиченко. 
Технічна допомога – Аліна Суховій, Ангеліна Медведкова.

Детальніше:Літературно-драматична студія «Світлиця» представила драму Лесі Українки «Лісова пісня».
В нашому закладі освіти у період з 4 по 10 грудня було проведено Всеукраїнський тиждень права.
Основними завданнями стали ознайомлення учнів з Загальною декларацією прав людини, основними правами та свободами людини та громадянина.
Також було згадано і про відповідальність за порушення права та свобод інших людей. З цією метою було проведено виставку правової літератури, зокрема ознайомлено з основними положенням Конституції України, а також із законодавством, яке регулює цивільно-правові, адміністративні, сімейні відносини як приватного життя кодного із нас, так і суспільства в цілому.
Детальніше:Всеукраїнський тиждень права.

Компанія «Урожай» – одне з найбільших сільськогосподарських підприємств України. Для забезпечення кадрового резерву підприємству постійно потрібні молоді спеціалісти. Тому, 17 листопада ТОВ НВФ "Урожай" оновив технічний парк ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей",  зробив інвестицію в майбутніх спеціалістів, презентувавши новітню сільськогосподарську техніку: трактор FENDT 930, а також устаткування до техніки: борону дискову БДВ-8, оприскувач тракторний причіпний ОШ-12 та дві сівалки різного типу: AMAZONE та MONOZEM.
У гарячий час осінньо-польових робіт техніка вже була в роботі. Учні під керівництвом досвідчених майстрів випробовують її на полях ліцею, оволодіваючи навичками роботи на новітній сільськогосподарській техніці.

07.12.2017 року ТОВ НВФ "Урожай" крім навчання організував пізнавальне відвідання експозиції з розвитку сільського господарства до Лисянської філії. Там учні мали змогу ознайомитися з новітньою сучасною технікою, з якою  будуть працювати та підписали договір про подальше навчання з отриманням стипендії.

Після захоплюючої навчально-пізнавальної екскурсії працівники ТОВ НВФ "Урожай" пригостили дітей смачним обідом. У після урочний час, учнів запрошують на ознайомлення із технікою, та  на різноманітні заходи, які проводяться у філії "Урожай". Ось у лютому отримали запрошення на відвідування гри з волейболу команди «Урожай».

«Урожай» дає шанс випускникам ДНЗ «Лисянський ПАЛ» само реалізуватися та досягти своїх мрій!

IMG_20171207_124748_HDR.jpgIMG_20171207_124212_HDR.jpgIMG_20171207_123835_HDR.jpgIMG_20171207_130317_HDR.jpgIMG_20171207_120349_HDR.jpg

06.12.2017 року до Дня волонтера учні ліцею відвідали Лисянський краєзнавчий музей, де їм розповіли про нашого земляка, патріота та волонтера за покликом душі: Павленка Романа Валерійовича.

Неодноразово наші учні та працівники ліцею допомагали бійцям, які перебувають в зоні АТО, а тому по-собі знають важливість волонтерства.

IMG_20171206_122105_HDR.jpg

Дочірні категорії

Шановні учні!

ДНЗ "Лисянський професійний аграрний ліцей" починаючи з 15 жовтня 2020 року і до кінця карантину переходить на дистанційну форму навчання. Заняття відбуватимуться згідно розкладу, щотижня будуть викладатися завдання з предметів, які необхідно виконати та надіслати викладачам на електронні адреси.

Бережіть себе та своїх близьких!