Склад методичної комісії

  1. Шкрибнюк Оксана Анатоліївна - голова методичної комісії, класний керівник групи №21
  2. Панасовський Ігор Вікторович - класний керівник групи №22
  3. Жарко Василь Петрович - класний керівник групи №23
  4. Пепчук Оксана Ярославівна - класний керівник групи №31
  5. Соловйова Альона Сергіївна - класний керівник групи №32
  6. Попадюк Олег Ігорович - класний керівник групи №33
  7. Марусіч Олександр Іванович - класний керівник групи №11
  8. Покотило Юрій Васильович - класний керівник групи №12
  9. Крижній Сергій Олегович - класний керівник групи №13
  10. Грицюк Владислава Володимирівна - класний керівник групи ТУ-АО

Склад методичної комісії

  1. Шпак Ігор Олександрович - голова методичної комісії, викладач інформатики
  2. Овчар Юлія Володимирівна - викладач спецтехнологій
  3. Олійник Світлана Іванівна - майстер виробничого навчання
  4. Ричка Богдан Олександрович - майстер виробничого навчання
  5. Савельєва Вікторія Володимирівна - майстер виробничого навчання

 

Склад методичної комісії

  1. Попадюк Віталій Ігорович - голова методичної комісії, майстер виробничого навчання
  2. Швагерін Галина Іванівна - викладач спецтехнологій будівельників
  3. Мартиненко Микола Михайлович - майстер виробничого навчання 

Склад методичної комісії

  1. Бузовський Анатолій Валентинович - голова методичної комісії, викладач спецтехнологій, ПДР, ОБР
  2. Марусіч Олександр Іванович - викладач предметів "Агротехнологія", "Сільськогосподарські машини"
  3. Панасовський Ігор Вікторович - викладач предмету "Трактори"
  4. Труш Леонід Павлович - викладач предмету "Трактори", "Будова автомобіля"
  5. Скрипник Анатолій Федорович - старший майстер
  6. Мельников Валерій Іванович - майстер виробничого навчання
  7. Довбик Олександр Васильович - майстер виробничого навчання
  8. Гудзенко Віктори Володимирович - майстер виробничого навчання
  9. Жила Микола Володимирович - майстер виробничого навчання
  10. Іващенко Анатолій Іванович - майстер виробничого навчання
  11. Нікітченко Олександр Миколайович - майстер виробничого навчання
  12. Кравченко Володимир Іванович - майстер виробничого навчання 
  13. Штихир Віталій Михалович - майстер виробничого навчання

Склад методичної комісії

  1. Жарко Василь Петрович - голова методичної комісії, викладач фізики та астрономії
  2. Страхова Олена Василівна - викладач математики
  3. Швагерін Галина Іванівна - викладач математики
  4. Шкрибнюк Оксана Анатоліївна - викладач хімії та біології
  5. Шпак Ігор Олександрович - викладач інформатики
  6. Овчар Юлія Володимирівна - викладач інформатики
  7. Пономаренко Віра Володимирівна - викладач геограафії