17-18 березня 2015 року на базі  державного навчального закладу "Іркліївський професійний аграрний ліцей"проведено обласний конкурс фахової майстерності серед учнів випускних груп з професії "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування", в якому взяли участь 9 учнів із 9 професійно-технічних навчальних закладів сільськогосподарського профілю.

Завданням конкурсу передбачалося теоретичний та практичний тури. 

Результати конкурсу свідчать про належну підготовку учасників до змагань. На високому професіональному рівні виконали завдання учні державних навчальних закладів: ДНЗ "ПТУ №31смт. Буків", "Лисянський професійний аграрний ліцей", "Іркліївський професійний аграрний ліцей".

Представляв наш заклад учень групи №21 Атаманюк Павло, який у запеклій боротьбі виборов ІІ місце.

1a5cb clip 99kb

9bd38 clip 61kb

af65e clip 53kb

26 лютого в ДНЗ "Лисянський ПАЛ" відбувся конкурс фахової майстерності за професіїю "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування" в якому взяли учпсть учні ІІ, ІІІ курсів та групи ТУ. У запеклій безкомпромісній боротьбі перемогу виборов Атаманюк Павло, учень групи №21, друге місце зайняв Руденко Сергій, учень трупи ТУ, третє місце у Школьного Вадима, учня групи №21.

 f61e5 clip 122kb

Детальніше:Конкурс фахової майстерності за професією "Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та...